Již třetím týdnem pokračuje rekonstrukce základní školy

27.07.2013 17:26

Jak jsme Vás již mnohokrát během letošního roku informovali, začali jsme díky úspěšné dotaci ze SFŽP rekonstruovat základní školu v Bohutíně. Oproti původnímu rozpočtu 5,2 mil. Kč se podařilo vysoutěžit dodavatele, kterým je firma Kompakt Příbram s.r.o. za 2,9 mil. Kč. V těchto dnech bylo postaveno lešení, když v minulých dnech probíhala výroba a usazení oken a také zaizolování zdiva pod úrovní povrchu. Během příštího týdne pak začne natahování fasády na rpvní část objektu. Součástí všech prací bude i montáž bezpečnostních kamer, které zaberou i oolí kostela a mělo by tak dojít k snížení drobné kriminality v této lokalitě. Více se na průběh rekonstrukce můžete podívat v sekci fotogalerie, kde budou fotky i postupně přibývat.

Ing. Martin Matuna

Místostarosta obce Bohutín