Bohutínská pouť

25.07.2018 20:10

Tak, máme ji za sebou... A že byla veselá s plným programem. Člověk si musel vybírat, zvládnout se totiž nedalo vše, co program nabízel. Vše vypuklo v pátek zpívající vodní fontánou, velkolepým ohňostrojem a ohňovou show. V sobotu se otevřel archiv obce, který je umístěný v půdních prosorách MŠ Bohutín, poté se přešlo na Řimbabu a na "struha". Mezitím se na hřišti SK Litavanu Bohutín odehrávaly fotbalové zápasy. Večer ve stanech, letos poprvé ne ve vojenských, na návsi před hasičárnou hrála skupina Dynamic na hasičské pouťové zábavě. Neděle započala poutní mší. Odpoledne malí hasiči uhasili hořící domky a 6 týmů se utkalo v malé kopané "O pohár starosty Bohutína" - zvítězil bohutínský dorost, druhé bylo Sapiko a třetí "bafuňáři". Zápasy perfektně odpískali Jarda Čáp a Karel Kubík.

Vše se zvládlo, i když někteří se potili s přípravami do posledních vteřin... No, a už se můžeme těšit na tu další. Tak za rok!

Fotografie - viz Fotogalerie - Pouť 2018