Sezení ke kalendáři a Výroční okrsková schůze

21.02.2020 21:30

Na konci ledna se v bohutínské hospůdce Plzeňka konala schůzka zástupců bohutínských spolků k jednotlivým akcím, které se během roku 2020 uskuteční. Závěrem tohoto sezení je Kalendář akcí na rok 2020, který jste všichni obdrželi do svých schránek.

Starosta všem organizátorům poděkoval za skvělou spolupráci, za jejich čas, který přípravám a průběhu věnují, za nápady, se kterými přichází a jimiž obohacují nejen bohutínské občany.

Druhá akce se uskutečnila 14. 2. 2020 na Drmlovce, kde se konala Výroční valná hromada okrsku č. 2, jehož součástí jsou 3 hasičské sbory z Bohutína, Vsoké Pece a Lázu. Na této schůzi bylo zvoleno nové vedení okrsku. Tvoří je 9 členů, z každého sboru 3. Na setkání byli pozváni i starostové obcí Bohutín a Láz.

Sezení k akcím...

Okrsek č. 2